Nurol Tower Satış Ofisi

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

 
Çağlayan İzzet Paşa Mah. Yeni Yol Cad. No:1 34387
Şişli / İstanbul
444 6496 (NGYO)
0 212 240 48 30
 

YOL TARİFİ

Satış Ofisi  Açık Adres

İzzet Paşa Mahallesi Yeni Yol Caddesi No: 1 Şişli-İstanbul

Projemiz E5 Karayolu üzerinde bulunmaktadır. E5'i veya TEM'i kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1. Köprü / Boğaziçi Köprüsü'nden Ulaşım

Boğaziçi Köprüsü’nden Avrupa yakasına geçtikten sonra Şişli-Mecidiyeköy ve Şişli-Çağlayan tabelalarını takip ederek ve Trump AVM’nin önünden sağ istikamette devam ediniz. Işıklı kavşağı da geçtikten yaklaşık 50 metre sonra satış ofisimiz solda yer almaktadır.

2. Köprü / Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Ulaşım

1.Alternatif: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Avrupa Yakası’na geçtikten sonra Okmeydanı sapağına kadar devam ediniz. Okmeydanı sapağından giriş yapınız ve Mecidiyeköy ayrımına kadar devam ediniz. Mecidiyeköy yol ayrımından giriniz ve tekrar soldan devam ederek Mecidiyeköy istikametinde devam ediniz. Bu yol sizi E5 Karayolu’na bağlayacaktır. Şişli Adliye Sarayı karşısında yer alan Mecidiyeköy-Şişli-Çağlayan sapağına giriş yaparak devam ediniz. Daha sonra tekrar Şişli-Çağlayan tabelasını takip ederek sağa doğru dönünüz. Bu yolun devamında tünele giriş yaparak, sağa doğru Şişli istikametini takip ediniz. Tünel çıkışında soldan devam ederek, ilk ışıklardan sola doğru dönerek Mecidiyeköy-Boğaziçi Köprüsü istikametinde ilerleyiniz. İkinci ışıklardan tekrar sola Çağlayan istikametine ve 3.ışıklardan tekrar sola Çağlayan istikametine dönerek devam ediniz. Satış ofisimiz yaklaşık 50 metre sonra solda yer almaktadır.

2.Alternatif: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Avrupa Yakası’na geçtikten Sarıyer/Beşiktaş ayrımına kadar devam ediniz. Sarıyer-Beşiktaş ayrımından giriş yapınız ve Zincirlikuyu tabelalarını takip ederek devam ediniz. Şişli-Mecidiyeköy ayrımına kadar ilerleyiniz. Şişli-Mecidiyeköy ayrımından  giriniz ve daha sonra Şişli-Çağlayan tabelalarını takip ederek ve Trump AVM’nin önünden sağ istikamette devam ediniz. Işıklı kavşağı da geçtikten yaklaşık 50 metre sonra satış ofisimiz solda yer almaktadır.

Edirne Yönünden E5 Karayolundan Ulaşım

Haliç Köprüsü’nü geçtikten sonra Şişli Adliye Sarayı karşısında yer alan Mecidiyeköy-Şişli-Çağlayan sapağına giriş yaparak devam ediniz. Daha sonra tekrar Şişli-Çağlayan tabelasını takip ederek sağa doğru dönünüz. Bu yolun devamında tünele giriş yaparak, sağa doğru Şişli istikametini takip ediniz. Tünel çıkışında soldan devam ederek, ilk ışıklardan sola doğru dönerek Mecidiyeköy/Boğaziçi Köprüsü istikametinde ilerleyiniz. İkinci ışıklardan tekrar sola Çağlayan istikametine ve 3.ışıklardan tekrar sola Çağlayan istikametine dönerek devam ediniz. Satış ofisimiz yaklaşık 50 metre sonra solda yer almaktadır.

Edirne Yönünden TEM’den Ulaşım

Mahmutbey Gişeleri’nden geçtikten sonra Ankara istikametinde Okmeydanı sapağına kadar devam ediniz. Okmeydanı sapağından giriş yapınız ve Mecidiyeköy ayrımına kadar devam ediniz. Mecidiyeköy yol ayrımından giriniz ve tekrar soldan devam ederek Mecidiyeköy istikametinde devam ediniz. Bu yol sizi E5 Karayolu’na bağlayacaktır. Şişli Adliye Sarayı karşısında yer alan Mecidiyeköy-Şişli-Çağlayan sapağına giriş yaparak devam ediniz. Daha sonra tekrar Şişli-Çağlayan tabelasını takip ederek sağa doğru dönünüz. Bu yolun devamında tünele giriş yaparak, sağa doğru Şişli istikametini takip ediniz. Tünel çıkışında soldan devam ederek, ilk ışıklardan sola doğru dönerek Mecidiyeköy-Boğaziçi Köprüsü istikametinde ilerleyiniz. İkinci ışıklardan tekrar sola Çağlayan istikametine ve 3.ışıklardan tekrar sola Çağlayan istikametine dönerek devam ediniz. Satış ofisimiz yaklaşık 50 metre sonra solda yer almaktadır.

 
 

Bu sayfayı paylaşın

 
 
 
 

Daha detaylı bilgi için